WYWÓZ ŚMIECI GÓRA KALWARIA

wywoz-smieci-gora-kalwaria

Firma Ekoba oferuje Państwu wywóz śmieci komunalnych i segregowanych na terenie gminy Góra Kalwaria w pojemnikach od 120L do 1100L oraz kontenerach od 2m3 do 7m3. Szczegółowe informacje znajdą państwo w zakładce oferta. Nasze usługi  skierowane są do firm i instytucji na terenie Gminy Góra Kalwaria. 

Każda nieruchomość może dowolnie wybrać ilość i rodzaj odbieranych frakcji. Nie musisz wybierać wszystkich frakcji, jeśli na Twojej nieruchomości nie powstaje dany odpad. Możesz też zadeklarować jedynie odbiór odpadów zmieszanych. Góra Kalwaria

wywoz-smieci-gora-kalwaria
wywoz-smieci-gora-kalwaria

Na tle konkurencji wyróżnia nas solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Wywóz śmieci, odpadów komunalnych i segregowanych przeprowadzamy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i  skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej usługi wywozu śmieci. Godne uwagi informacje jak segregować śmieci znajdą Pańswo w zakładce start.

Odwiedź na również na social media:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wywozu śmieci Góra Kalwaria

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji.

Działamy na terenie gmin Konstancin-Jeziorna oraz Góra Kalwaria. W sprawie wywozu na terenie miasta stołecznego Warszawy prosimy kontaktować się bezpośrednio przez naszą infolinię.

Wywozimy odpady segregowane jak makulatura, plastik, szkło oraz metal zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Okres wynajmu kontenera/pojemnika  jest dopasowany do potrzeb Klienta. Działamy na podstawie harmonogramu jak i zgłoszenia telefonicznego/mailowego*.

Umowę zawieramy drogą elektroniczną, a faktury za usługi wysyłamy pod wskazany adres e-mail. 

Nasi pracownicy pomogą w przeprowadzeniu procesu wystawienia karty przekazania odpadu (KPO) oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące obsługi Bazy Danych o Odpadach https://bdo.mos.gov.pl

Nie masz numeru BDO – zgłoś się do nas, postaramy się pomóc w procesie rejestracji