ODBIÓR MAKULATURY

Odbiór makulatury

Z pewnością proces odzyskiwania makulatury jest wymagający. Makulatura to jeden z surowców, który pociąga za sobą wyzwania w obszarze odzysku. Nie tylko jeżeli chodzi o to jak odpowiednio segregować odpady, ale także jeżeli chodzi o indywidualne systemowe rozwiązania. Ponieważ to proces objęty regulacjami prawnymi, związanymi z ilością odzysku surowca, czy możliwościami magazynowania. Na szczęście w naszej firmie kompleksowo zajmujemy się odbiorem makulatury od klienta – co ułatwia cały proces recyklingu.

Co zapewni Państwu nasza firma?

Nasza oferta obejmuje odbiór, wywóz i zagospodarowanie prawie wszystkich rodzajów odpadów, które mogą powstawać w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oferujemy odbiór makulatury i papieru, odbiór zmieszanych odpadów komunalnych, tworzyw sztucznych, metali i szkła. Oczywiście możecie Państwo wybrać u nas nie tylko termin odbioru, ale także rodzaj odbieranych odpadów, nie musi być to tylko papier i makulatura. U nas możecie też oczywiście zadeklarować jedynie odbiór odpadów zmieszanych. Jeśli już wiecie gdzie oddać makulaturę i decyzja padła na naszą firmę, to pamiętajcie, że u nas możecie oddać ją za darmo. Jak to zrobić? Możecie się Państwo skontaktować z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie https://ekoba.eu/. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, a w sobotę w godzinach 9-15. Na stronie oprócz formularza kontaktowego możecie Państwo wypełnić specjalny formularz w celu uzyskania oferty. Mogą tam Państwo wybrać rodzaj odpadów, które mają być odbierane przez naszą firmę, częstotliwość odbioru pojemników z odpadami, a także to jakiej wielkości będzie to pojemnik. Można się z nami skontaktować również drogą mailową i napisać na adres: biuro@ekoba.eu

Odbiór makulatury
Odbiór makulatury

Na tle konkurencji wyróżnia nas solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Odbiór makulatury, odpadów komunalnych i segregowanych przeprowadzamy sprawnie i terminowo. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i  skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej usługi wywozu śmieci. Godne uwagi informacje jak segregować śmieci znajdą Pańswo w zakładce start.

Odwiedź na również na social media:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące odbioru makulatury:

‘Stare, zniszczone lub niepotrzebne papiery, gazety, które mogą być przeznaczone do powtórnej przeróbki na papier’ to MAKULATURA. Współczesna definicja kładzie nacisk przede wszystkim na wykorzystanie: ‘zużyty bądź odpadowy papier lub tektura, nadające się do wykorzystania jako wtórny surowiec w produkcji papieru, a także np. płyt drewnopochodnych i in. materiałów płytowych lub jako paliwo’.

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji.

Działamy na terenie gmin Konstancin-Jeziorna oraz Góra Kalwaria. W sprawie wywozu na terenie miasta stołecznego Warszawy prosimy kontaktować się bezpośrednio przez naszą infolinię.

Wywozimy odpady segregowane jak makulatura, plastik, szkło oraz metal zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Umowę zawieramy drogą elektroniczną, a faktury za usługi wysyłamy pod wskazany adres e-mail. 

Okres wynajmu kontenera/pojemnika  jest dopasowany do potrzeb Klienta. Działamy na podstawie harmonogramu jak i zgłoszenia telefonicznego/mailowego*.