Odbiór makulatury Konstancin-Jeziorna

Odbiór makulatury Konstancin-Jeziorna

Co zapewni Państwu nasza firma?

Nasza oferta obejmuje odbiór, wywóz i zagospodarowanie prawie wszystkich rodzajów odpadów, które mogą powstawać w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oferujemy odbiór makulatury i papieru, odbiór zmieszanych odpadów komunalnych, tworzyw sztucznych, metali i szkła. Oczywiście możecie Państwo wybrać u nas nie tylko termin odbioru, ale także rodzaj odbieranych odpadów, nie musi być to tylko papier i makulatura. U nas możecie też oczywiście zadeklarować jedynie odbiór odpadów zmieszanych. Jeśli już wiecie gdzie oddać makulaturę i decyzja padła na naszą firmę, to pamiętajcie, że u nas możecie oddać ją za darmo. Jak to zrobić? Możecie się Państwo skontaktować z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie https://ekoba.eu/. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, a w sobotę w godzinach 9-15. Na stronie oprócz formularza kontaktowego możecie Państwo wypełnić specjalny formularz w celu uzyskania oferty. Mogą tam Państwo wybrać rodzaj odpadów, które mają być odbierane przez naszą firmę, częstotliwość odbioru pojemników z odpadami, a także to jakiej wielkości będzie to pojemnik. Można się z nami skontaktować również drogą mailową i napisać na adres: biuro@ekoba.eu

Jako firma zajmująca się odbiorem, wywozem i zagospodarowaniem odpadów powstających w Państwa firmach gwarantujemy, że na tle konkurencji cechujemy się niezwykłą solidnością i zaangażowaniem w powierzone nam zadania. Wywóz odpadów przeprowadzamy sprawnie i z zachowaniem wszystkich terminów. Gwarantujemy Państwu stuprocentowe zadowolenie i pełną satysfakcję z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z nich.

Jeśli nie masz numeru BDO nasi pracownicy, po uzyskaniu od Ciebie takiej informacji postarają się pomóc Ci w jego uzyskaniu. Pomogą w przeprowadzeniu procesu wystawienia karty przekazania odpadu (KPO), a także wyjaśnią wszelkie wątpliwości, jakie masz dotyczące obsługi Bazy Danych o Odpadach https://bdo.mos.gov.pl.

Jeśli chodzi o umowę na odbiór, wywóz i zagospodarowanie odpadami, to wszystko załatwione zostaje w sposób elektroniczny i całkowicie zdalny. Umowę zawieramy drogą elektroniczną, a faktury za usługi wysyłamy pod wskazany w umowie adres e-mail.

Odwiedź na również na social media:

Odbiór makulatury Konstancin-Jeziorna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wywozu śmieci Konstancin

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji.

Działamy na terenie gmin Konstancin-Jeziorna oraz Góra Kalwaria. W sprawie wywozu na terenie miasta stołecznego Warszawy prosimy kontaktować się bezpośrednio przez naszą infolinię.

Wywozimy odpady segregowane jak makulatura, plastik, szkło oraz metal zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Okres wynajmu kontenera/pojemnika  jest dopasowany do potrzeb Klienta. Działamy na podstawie harmonogramu jak i zgłoszenia telefonicznego/mailowego*.

Umowę zawieramy drogą elektroniczną, a faktury za usługi wysyłamy pod wskazany adres e-mail. 

Nasi pracownicy pomogą w przeprowadzeniu procesu wystawienia karty przekazania odpadu (KPO) oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące obsługi Bazy Danych o Odpadach https://bdo.mos.gov.pl

Nie masz numeru BDO – zgłoś się do nas, postaramy się pomóc w procesie rejestracji