ODBIÓR ELEKTROŚMIECI KONSTANCIN-JEZIORNA

odbiór-elektrośmieci-konstancin-jeziorna

Wywóz elektrośmieci Kontancin-Jeziorna – elektroodpady

Interesuje Cię sprawny odbiór zużytego sprzętu AGDKonstancin-Jeziorna to miasto, na którego terenie świadczymy tę usługę w bardzo przystępnej cenie. Nasi pracownicy szybko i skutecznie odbierają oraz wywożą niepotrzebne lub niesprawne urządzenia. Zajmują się także ich utylizacją w zgodzie z obowiązującymi zasadami gospodarowania odpadami oraz środowiskiem naturalnym. Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która zajmie się profesjonalnym wywozem elektroodpadów w Konstancinie-Jeziornie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zaprowadzić ład w piwnicy, garażu oraz każdym innym miejscu wykorzystywanym przez Ciebie do przechowywania zużytych urządzeń AGD czy RTV.

Gdzie wyrzucić elektroodpady (Konstancin-Jeziorna?

Zastanawiasz się, gdzie wyrzucić na terenie miasta Konstancina-Jeziorny  elektroodpady? Szukasz taniego i zgodnego z prawem sposobu na pozbycie się zepsutych urządzeń kuchennych czy elektrośmieci Konstancinie-Jeziornie? Ich wywiezienie i utylizację zleć właśnie nam. Oferujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjny cennik. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W szybki i skuteczny sposób pomagamy uprzątnąć i oczyścić domową przestrzeń ze zbędnych rzeczy. Zlecając odbiór elektroodpadów firmie Ekoba, możesz też zaoszczędzić czas i pieniądze. 

odbiór-elektrośmieci-konstancin-jeziorna
odbiór-elektrośmieci-konstancin-jeziorna

Odbiór elektroodpadów i złomu – skutecznie i tanio

Planujesz remont kuchni czy łazienki, ale właśnie zdałeś sobie sprawę, że Twoja piwnica pęka w szwach? Zamiast tracić czas na poszukiwanie miejsca, w którym będziesz mógł przechowywać zużyty sprzęt, wykonaj jeden telefon do firmy Ekoba. Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

  • odbiór elektroodpadów (Konstancin-Jeziorna)
  • wywóz i utylizacja elektrośmieci (Konstancin-Jeziorna)
  • opróżnianie garaży, magazynów i warsztatów
  • odbiór złomu

Wybierając firmę Ekoba, pozbędziesz się niechcianych urządzeń czy zalegającego w garażu złomu oraz zyskasz dodatkową przestrzeń bez obciążania domowego budżetu. Szybko i skutecznie odbierzemy lub wyniesiemy wskazane elektroodpady, wywieziemy je oraz zutylizujemy w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Zapraszamy do kontaktu!

 

Odwiedź na również na social media:

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wywozu śmieci Konstancin

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji.

Działamy na terenie gmin Konstancin-Jeziorna oraz Góra Kalwaria. W sprawie wywozu na terenie miasta stołecznego Warszawy prosimy kontaktować się bezpośrednio przez naszą infolinię.

Wywozimy odpady segregowane jak makulatura, plastik, szkło oraz metal zgodnie z Ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Okres wynajmu kontenera/pojemnika  jest dopasowany do potrzeb Klienta. Działamy na podstawie harmonogramu jak i zgłoszenia telefonicznego/mailowego*.

Umowę zawieramy drogą elektroniczną, a faktury za usługi wysyłamy pod wskazany adres e-mail. 

Nasi pracownicy pomogą w przeprowadzeniu procesu wystawienia karty przekazania odpadu (KPO) oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące obsługi Bazy Danych o Odpadach https://bdo.mos.gov.pl

Nie masz numeru BDO – zgłoś się do nas, postaramy się pomóc w procesie rejestracji